بازی‌ های آینده تیم نینجا سیستم جهان باز Rise of the Ronin اضافه میشود

سیستم جهان باز Rise of the Ronin

استودیو Team Ninja قصد دارد در بازی‌های آینده خود از سیستم جهان باز Rise of the Ronin استفاده کند و آن را بهبود بخشد.

سیستم جهان باز Rise of the Ronin

بازی Rise of the Ronin در محیط جهان باز خود، با استفاده از عناصری که تیم نینجا آن‌ها را برای ساخت بازی‌هایش مشهور کرده است، می‌تواند جذابیت خاص خود را داشته باشد. اما به نظر می‌رسد که این بازی در اجرای سیستم جهان باز خود، نیاز به بهبود دارد. این موضوع می‌تواند مورد بحث قرار بگیرد، اما توسعه‌دهنده‌های این بازی با نگاهی به آینده و بازی‌های بعدی خود، قصد دارند تا با استفاده از تجربیاتی که با ساخت این بازی اکشن نقش‌آفرینی به دست آورده‌اند، بازی‌های جدید و جذابی را بر پایه‌هایی که با این بازی بنا شده است، به وجود آورند.

بازی Rise of The Ronin دارای Co-Op آنلاین است!

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

سیستم جهان باز Rise of the Ronin

ما به دنبال تحولی هستیم که بازیکنان را به شگفتی‌های این دنیا کشاند. ما سعی می‌کنیم بازی را متحول کنیم و این الگوی جذاب را در آینده بیشتر کنیم. ما می‌خواهیم به یک بازی جهان باز واقعاً جذاب تبدیل شویم و به خود چالش بکشیم تا بتوانیم به هدفمان دست یابیم.

در این مصاحبه، یاسودا همچنین درباره تلاش‌های استودیو برای ایجاد یک داستان قوی و گیم‌پلی مهیج در بازی صحبت کرد. او گفت که بازی Rise of the Ronin به عنوان یک بازی اکشن و ماجراجویی، بازیکنان را به دنیای ژاپن فئودال دوباره می‌برد و به آنها اجازه می‌دهد تا در نقش یک سامورایی در جستجوی انتقام و رسیدن به اهداف خود قرار بگیرند.

با این حال، او اعتراف کرد که ساخت یک بازی جهان باز در حال حاضر بسیار چالش‌برانگیز است و تیم نینجا باید با مشکلاتی مانند دشواری‌های فنی و زمانی مواجه شود. اما با این وجود، یاسودا گفت که تلاش‌های استودیو برای ارتقای بازی و آینده‌ای بهتر برای این الگوی بازی جهان باز ادامه خواهد داشت.

در نهایت، یاسودا به بازیکنان اعتماد کرد و گفت که تلاش‌های استودیو به همراه بازخورد‌های مثبت بازیکنان، آنها را به سمت هدفشان خواهد راند و این بازی جهان باز را به یک تجربه فوق‌العاده تبدیل خواهد کرد.

«ساخت بازی Rise of the Ronin برای ما چالش بزرگی بود. ما تا به حال بازی‌ای با این حد از آزادی و داستان را در کنار حفظ گیم‌پلی اکشن ساخته نکرده بودیم. اما با تلاش و تلاش، ما توانستیم این مفهوم را به واقعیت تبدیل کنیم. امیدواریم بازیکنان با تجربه کردن بازی، تمام احساساتی که در آغاز برای آن تعبیر کردیم را تجربه کنند. ما احساس می‌کنیم که با تکیه بر این تجربه، چالش بزرگی که در پیش رو داریم، ارتقاء به سطح بالاتری از بازی‌سازی است و ما همچنان به ساخت بازی‌های بهتر ادامه خواهیم داد.»

یوسوکه هایاشی، تهیه کننده Rise of the Ronin، می افزاید: “ما همیشه در تلاش هستیم تا در هر بازی کارهای زیادی انجام دهیم و از آموخته های گذشته در پروژه های آینده خود استفاده کنیم. فکر می کنم در Rise of the Ronin، شما این کار را انجام خواهید داد. ترکیبی از بازی‌هایی را که در سال‌های گذشته روی آن‌ها کار کرده‌ایم ببینید. ما از آموخته‌هایمان در Rise of the Ronin برای بهبود کار خود در آینده استفاده خواهیم کرد.”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *