شروع به ساخت بازی رومیزی هیلو

شروع به ساخت بازی رومیزی هیلو-نقادانه

ساخت بازی رومیزی هیلو!

استودیو ۳۴۳ اینداستریز به همراه Mantic Games در حال تولید یک بازی رومیزی بر اساس جهان هیلو است. به گفته منتشر کنندگان، این بازی بر اساس مفهوم مینیاتوری ساخته شده و در ماه سپتامبر ۲۰۲۴ (شهریور یا مهر ۱۴۰۳) منتشر خواهد شد. در این بازی، مجسمه‌های کوچک اسپارتان به چالش یکدیگر می‌روند.

“تجربه بازی مبارزه‌ای گروهی به شکل حرفه‌ای در بازی رومیزی هیلو ارائه می‌شود. از طریق بازی‌هایی مانند Kings of War ،Armanda ،Deadzone و Hellboy: The Board Game، منتیک گیمز توانسته است نام خود را در دنیای بازی‌های رومیزی جاودانه کند. حالا با انتشار این بازی، شرکت وارد دنیای علمی تخیلی شده است. جان فرند، رئیس هیلو و محصولات ایکس باکس، درباره این بازی رومیزی با نگاهی مثبت سخنگویی کرد.”

“با همکاری گروه منتیک گیمز، در سال ۲۰۲۴ به طرفداران، بازی رومیزی Halo را ارائه خواهیم داد و از این امر بسیار متشوقیم. منتیک گیمز در ساخت بازی‌های رومیزی تخصص دارد و این تخصص در کیفیت کارهای آن‌ها قابل مشاهده است. به دلیل علاقه بسیار آن‌ها به ساخت بازی رومیزی Halo، من بسیار هیجان‌زده هستم.”

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

شروع به ساخت بازی رومیزی هیلو-نقادانه

معرفی 10 تا از جذاب ترین و پرطرفدار ترین بازی های دنیا!

با انتشار خبری در مارس ۲۰۲۴، اعلام شد که پیش‌نمایشی از بازی رومیزی هیلو برای عموم قابل دسترسی خواهد بود؛ این امر نشان دهنده نزدیک شدن به ارائه مجسمه‌های مینیاتوری بازی است که اساس و پایه‌ی آن را مشخص می‌کنند. با انتشار بازی Baldur’s Gate 3 که دنیای Dungeons and Dragons را به دوباره به میدان‌ها آورده است، بازی‌های رومیزی اخیراً توجه زیادی از طرفداران خود جلب کرده‌اند.

رئیس گروه Mythic Games نیز اعلام کرد که بازی تخته Halo در سراسر جهان ساخته و منتشر خواهد شد و اظهار کرد که همکاری با 343 Industries برای این بازی بسیار هیجان انگیز است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *