تعطیلی استودیو سازنده Stray Souls هم به زودی صورت میگیرد!

تعطیلی استودیو سازنده Stray Souls هم به زودی صورت میگیرد!

تعطیلی استودیو سازنده Stray Souls

استودیو دیگری با نام Jukai، سازنده بازی ترسناک Stray Souls که شکست خورده بود، نیز به زودی به پایان خواهد رسید. صبح امروز خبری منتشر شد که نشان می‌دهد شرکت ناشر Versus Evil به طور کامل تعطیل شده و باعث از دست دادن شغل‌های زیادی در صنعت بازی‌سازی شده است، و تأثیرش در جاهای دیگر نیز به شدت قابل توجه است. استودیو بازی‌سازی Jukai، که توسط Versus Evil منتشر می‌شد، اعلام کرده است که در حال حاضر در حال بسته شدن است. اعضای تیم Jukai، که از دو توسعه‌دهنده تشکیل شده بودند، با تعطیلی استودیو سازنده Stray Souls تصمیم گرفته‌اند به طور جداگانه به سمت‌های مختلفی حرکت کنند.

استودیو Jukai در بیانیه اش اعلام کرده است:

با در نظر گرفتن اخبار امروز و تامل زیاد، تصمیم گرفتیم به اطلاع رسانی شما در مورد تعطیلی استودیو Jukai برای شما تعلل ندهیم. شاید توجه شده باشد که وب سایت ما مدتی است که کار نمی‌کند و ما همچنان فعالیتی نداریم. این اتفاق به دلایل مختلفی افتاده است، اما یکی از اصلی‌ترین دلایل، آزار و اذیت سایبری که قربانی آن شده‌ایم است. همچنین، استقبال ضعیف از پروژه اولین ما، یعنی Stray Souls، و فروش بد آن، باعث شد که نتوانیم شرکت را به طور کامل حفظ کنیم و تصمیم به تعطیلی استودیو سازنده Stray Souls بگیریم.

ما ادراک داریم که شما با انتظارات بالایی درباره بازی Stray Souls روبرو بودید، اما هرگز اعلام نکرده بودیم که تنها دو نفر اصلی و تیم کارکنان قراردادی در حال کار بر روی این بازی هستند. تمام تلاش خود را برای تکمیل این پروژه به بهترین شکل ممکن انجام داده‌ایم، اما در طول این فرآیند، سیستم ما توسط یک هکر سایبری، کارمندان ناشر و سایر تیم‌های توسعه، بارها هدف قرار گرفته‌اند. برخی از شما، مانند اعضای جامعه بازی‌های ما، به دلیل دریافت پیام‌ها و ایمیل‌های ناخواسته، احساس ناخوشایندی کرده‌اید که به شدت بی‌فایده و بی‌اهمیت است.

با توجه به دلایل مذکور، متوجه شده‌ایم که تمایلی به ادامه حمایت از ما ندارید. این موضوع در حال حاضر در دست وکلای ماست و بنابراین نمی‌توانیم بیشتر درباره‌ی آن صحبت کنیم. با این حال، بدانید که با تعطیلی استودیو سازنده Stray Souls، ما پروژه را رها نخواهیم کرد.مجدداً ما تصمیم داریم از همه شما که به ما حمایت کرده‌اید و در مواجهه با مشکلاتی که برای شما و ما پیش آمد، تسلیم نشدید، قدردانی کنیم.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

تعطیلی استودیو سازنده Stray Souls هم به زودی صورت میگیرد!

نقد بازی آلن ویک 2 (Alan Wake 2) |تجربه ی ترس و بقا!

از اعتماد شما به ما، تشکر می‌کنیم. با تعطیلی استودیو سازنده Stray Souls هیچ کس در استودیو جوکای اخراج نشده است، زیرا ما هیچ‌گاه به عنوان یک شرکت بزرگ عمل نکرده‌ایم و همواره تصمیم گرفته‌ایم که هر فرد به طور جداگانه راه خود را پیش ببرد.

استودیو جوکایی با اعضای با استعداد و شگفت انگیز، با ایمان به موفقیت پروژه، تلاش می کند. اما خبر ناراحت کننده این است که Stray Souls هنوز در اختیار شما قرار دارد. در پایان، می خواهیم بیان کنیم که سال ۲۰۲۳ برای ما بسیار دشوار بوده و امیدواریم که با تغییرات مثبت، سالی پر از موفقیت و پیشرفت در دنیای بازی سازی باشد. از تمامی افرادی که ما را حمایت کردند، صمیمانه سپاسگزاریم.

چند بازی وجود دارند که قرار بود توسط شرکت Versus Evil منتشر شوند، از جمله Monolith: Requiem of the Ancients، Lil’ Guardsman، Tamarak Trail و Broken Roads. اما با تعطیلی استودیو سازنده Stray Souls ، سرنوشت این بازی‌ها در حال حاضر نامعلوم است و تیم سازنده این بازی‌ها در معرض خطری شدید قرار گرفته‌اند، زیرا شرکت ناشر آن‌ها را از دست داده‌اند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *