شرکت اسکوئر انیکس به ساخت چند پروژه جدید و معرفی نشده میپردازد!

شرکت اسکوئر انیکس به ساخت چند پروژه جدید و معرفی نشده میپردازد!-نقادانه

شرکت اسکوئر انیکس به ساخت چند پروژه جدید و معرفی نشده میپردازد!

شرکت اسکوئر انیکس به ساخت چند پروژه جدید و معرفی نشده میپردازد. این پروژه‌ها توسط تهیه‌کنندگان NieR و توسعه دهندگان ریمستر Crisis Core در حال پیشروی هستند. با پایان سال ۲۰۲۳ و شروع سال جدید، بسیاری از توسعه‌دهندگان و ناشران در حال آماده‌سازی برای معرفی پروژه‌های جدید هستند. شرکت اسکوئر انیکس نیز جزو این ناشران است و برنامه‌های شلوغی را برای سال ۲۰۲۴ دارد.”

این شرکت ژاپنی برنامه دارد تا در سال جاری، نسخه دوم بازی Octopath Traveler را برای کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس منتشر کند. همچنین، اسکوئر انیکس در حال توسعه بازی‌های Final Fantasy XVI، Final Fantasy VII Rebirth، SaGa: Emerald Beyond، Foamstars و Visions of Mana است که در سال ۲۰۲۴ برای پلتفرم کامپیوتر عرضه خواهند شد.

شرکت اسکوئر انیکس به ساخت چند پروژه جدید و معرفی نشده میپردازد و علاوه بر این شرکت در حال کار بر روی پروژه‌های دیگری مانند بازی دراگون کوئست III HD-2D ریمیک، دراگون کوئست XII و کینگدوم هارت IV است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که این شرکت در حال حاضر در حال توسعه بازی‌های دیگری است که تاکنون به صورت رسمی معرفی نشده‌اند و ممکن است در سال ۲۰۲۴ بیشتر درباره آن‌ها شنواییم. به تازگی، تهیه‌کنندگان مجموعه بازی‌های نیر و بازی دراگون کوئست XI: بازگردانی صدای یک سنگلاخ، یوسوکه سایتو و ماریکو ساتو، در مصاحبه‌ای با رسانه 4Gamer حضور داشتند.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

شرکت اسکوئر انیکس به ساخت چند پروژه جدید و معرفی نشده میپردازد!-نقادانه

آن‌ها تایید کردند که هر دو در حال کار بر روی یک پروژه جدید هستند که هنوز از آن رونمایی نشده است. متاسفانه، این دو تهیه‌کننده اطلاعات بیشتری را فاش نکردند، بنابراین برای دریافت جزئیات بیشتر باید تا زمان انتشار بازی Final Fantasy VII Rebirth در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ (۱۰ اسفند ۱۴۰۲)، صبر کنیم.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *