استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه

Manor Lords بازی که بیش از سه میلیون بار توسط کاربران استیم به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه شده است.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

این بازی، بازی استراتژیک و شهرسازی قرون وسطایی استودیوی Slavic Magic، قبل از انتشار دسترسی زودهنگام خود در استیم، به نقطه عطفی بزرگی رسیده است. بر اساس آمار منتشر شده، در ژانویه سال جاری، تقریباً دو میلیون گیمر Steam Manor Lords را در لیست علاقه مندی های خود داشتند که اکنون تعداد آنها در روزهای ابتدایی این ماه به 2.5 میلیون رسیده است و اکنون از مرز سه میلیون نفر عبور کرده است. محبوبیت گسترده این بازی قبل از انتشار زودرس آن.

در پاسخ به موفقیت تیم بندر، مدیرعامل شرکت Hooded Horse که ناشر این بازی است، در یک اظهارنظر به رسانه‌ها اعلام کرد: “تیم Slavic Magic عملکرد فوق‌العاده‌ای انجام داده است و ما بسیار خوشحالیم که به عنوان ناشر بازی آن‌ها همراهی می‌کنیم و به این استودیو کمک می‌کنیم تا رویایشان را به واقعیت تبدیل کنند.”

Manor Lords بازی ای است که توسط Greg Styczeń ساخته شده است و توسعه آن بیشتر توسط این فرد انجام می‌شود. این بازی یک ترکیب از استراتژی همزمان و شهرسازی در قرن چهاردهم را به تصویر می‌کشد. در این بازی، بازیکن در نقش پادشاه قرار دارد و باید قبیله خود را تأسیس کرده و آن را به سرمایه‌گذاری و رهبری به توانایی برساند. همچنین، گسترش قبیله و بهبود شرایط زندگی مردم نیز از وظایف اصلی بازیکن خواهد بود.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

بازیکن می تواند از ارتش خود و گروه های مزدور استخدام شده توسط او استفاده کند تا به نبرد بپردازند و زمین های اطراف را به کشورش اضافه کند. رهبران قبایل دیگر هم به هدف مشابه بازیکن خواهند داشت و بازیکن می تواند تصمیم بگیرد که با آنها در جنگ یا صلح باشد. Manor Lords در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۲۶ آوریل ۲۰۲۴) به صورت دسترسی زودهنگام در دسترس بازیکنان کامپیوتر قرار خواهد گرفت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *