سیستم مورد نیاز Lords of the Fallen

سیستم مورد نیاز Lords of the Fallen

امروز میخواهیم سیستم مورد نیاز Lords of the Fallen را برای شما شرح دهیم . استودیو فرام‌سافتور با ساخت Demon’s Souls و سپس Dark Souls، توانست زیرژانر سولزلایک را شکل دهد و پس از آن، استودیوها و بازی سازان مختلف تلاش کردند تا با الهام گرفتن از فرام‌سافتور، بازی‌های خود را بسازند. اما ایده گرفتن کافی نبوده و باید المان‌های سولزلایک را به درستی درک و استفاده کرد. برخی از بازی‌های این زیر ژانر داستان خوبی دارند، اما گیم‌پلی ضعیفی دارند و برعکس رخ می‌دهد.

حداقل سیستم مورد نیاز Lords of the Fallen

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :intel i5-8400 | AMD Ryzen 5 2600
کارت گرافیک :6GBs VRAM | NVIDIA GTX 1060 | AMD Radeon RX 590
رم : 12 گیگابایت
فضای خالی :45 گیگابایت فضای ذخیره سازی

سیستم پیشنهادی

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :intel i7-8700 | AMD Ryzen 5 3600
کارت گرافیک :8GBs VRAM | NVIDIA RTX 2080 | AMD Radeon RX 6700
رم : 16 گیگابایت
فضای خالی :45 گیگابایت فضای ذخیره سازی
سیستم مورد نیاز Lords of the Fallen

در سال ۲۰۱۴، بازی Lords of the Fallen با نام جدید وارد بازار شد اما نتوانست توانایی جذب مخاطبان خود را به خوبی اثبات کند. علاوه بر این، عملکرد و طراحی بازی نیز ناکام ماند و نتوانست توجه کاربران را به خود جلب کند. اما پس از گذشت مدتی، بازی با همان نام قدیمی منتشر شد. این نسخه بافت وفاداری به بازی اصلی دارد و به علت حفظ کردن تمامی مشکلات نسخه قبلی، با ارائه یک شکل و شمایل جدید، انتظار می‌رود که استقبال بیشتری از کاربران را به دنبال داشته باشد.

سیستم مورد نیاز Lords of the Fallen

سیستم مورد نیاز Avatar: Frontiers of Pandora

سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24 بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24

بازی درباره یک سرزمین است که توسط شوالیه های آن، خدای بد ذات سرزمین را شکست داده و به مکان دیگری تبعید کرده اند. اما، این خدای بد تشنه بازگشت به قدرت خود است و به دلیل قدرتش، نیروهای تاریکی را برای حکمرانی بر سرزمین خود فراخوانده است. شما در نقش یک حمل کننده فانوس به مخاطب معرفی می شوید، کسی که باید به این جنگ پایان دهد.

این بازی دارای ظاهری مذهبی است و در کل، به نبرد خیر علیه شر می پردازد. داستان و روایت آن در بازی‌های سولزلایک بازیکن بیشتر از طریق خواندن توضیحات آیتم ها، صحبت با کاراکتر ها و گشت و گذار در محیط، با داستان بازی آشنا می شود. امید وارم مقاله سیستم مورد نیاز Lords of the Fallen به شما کمک کرده باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *