سیستم مورد نیاز The Day Before

سیستم مورد نیاز The Day Before

امروز میخواهیم سیستم مورد نیاز The Day Before را برای شما شرح دهیم ،یکی از عوامل اصلی پیشرفت و پرطرفداری بازی‌های ویدیویی و به طور کلی صنعت بازی‌ها در سراسر جهان، تنوع فوق‌العاده در سبک‌های مختلف آثار تولید شده و ارائه تجربه‌هایی است که ممکن است در دنیای واقعی غیرممکن به‌نظر برسند.

هنگام بیدار شدن از خواب، متوجه می‌شوید که شهر به شدت درهم و برهم شده است و به نظر می‌رسد که سقوط کامل در حال اتفاق افتادن است. افرادی که تا دیروز همسایه‌های شما بودند و با آن‌ها درباره مسائل روزمره گفت‌وگو می‌کردید، به شکلی ترسناک و ناشناخته تغییر کرده‌اند. تصور کنید که این افراد، که قبلا به نظر مهربان و دلسوز می‌رسیدند، حالا برای نجات خود و عزیزانشان، آماده انجام کارهای وحشتناکی هستند.

حداقل سیستم مورد نیاز The Day Before

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :Intel Core i5-8400 or AMD equivalent
کارت گرافیک :NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD equivalent
رم : 16 گیگابایت
فضای خالی :55 گیگابایت فضای ذخیره سازی

سیستم پیشنهادی

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :Intel Core i7-8700 (3.2Ghz) or AMD equivalent
کارت گرافیک :NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti or AMD equivalent
رم : 16 گیگابایت
فضای خالی :55 گیگابایت فضای ذخیره سازی
سیستم مورد نیاز The Day Before

حدود دو ماه پیش، اثری توسط استودیوهای Fntastic و MyTona معرفی شد که سعی در نمایش واقعیت انسان‌ها در شرایط فوق‌العاده داشت. پس از ارائه تریلر و گیم‌پلی، این اثر توانست طیف گسترده‌ای از مخاطبان را به خود جلب کند و برخی معتقد بودند که بازی در واقع ترکیبی از چندین اثر مشهور در سبک خود است. با بررسی اطلاعات منتشر شده از این بازی، سعی می‌کنیم تا به نتیجه بهتری درباره The Day Before برسیم.

سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24 بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24

سیستم مورد نیاز The Day Before

نقد بازی The Day Before | تجربه یک بازی نوآورانه

بهتر است از ابتدای کار بهترین خدمات را به شما ارائه دهم؛ در بازی سوم شخص شوتر چندنفره با نام The Day Before، در جهانی آخرالزمانی با المان های مخفی روبرو می‌شویم. این یکی از ویژگی های جذاب این بازی است، زیرا تاکنون تجربه بازی های متنوعی از جمله چندنفره، جهان باز و آخرالزمانی داشته‌ایم، اما هیچ کدام همزمان تجربه نشده‌اند. تیم توسعه دهنده در تلاش است تا با The Day Before، برای اولین بار ترکیبی منحصر به فرد و بیشتر از همه قابلیت ها را به مخاطبان ارائه دهند، اما این ممکن است برای آنها ریسک بزرگی باشد.امید وارم مقاله سیستم مورد نیاز The Day Beforeبه شما کمکی کرده باشد

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *