تریلر انیمیشن X-Men 97 | در غیاب پروفسور ایکس

تریلر انیمیشن X-Men 97 | در غیاب پروفسور ایکس

تریلر انیمیشن X-Men 97 | در غیاب پروفسور ایکس

پس از مدت طولانی انتظار، تریلر انیمیشن X-Men 97 در وبسایت‌های مختلف منتشر شد و طرفداران این مجموعه به شدت منتظر پخش سریال انیمیشنی هستند.

انیمیشن مردان ایکس ۹۷ به عنوان یک مجموعه انیمیشن آمریکایی محسوب می‌شود که براساس تیم قهرمانان مارول با نام X-Men ساخته شده است. این سریال انیمیشن، نسخه جدیدی از مجموعه انیمیشنی X-Men است که در دهه ۱۹۹۰ (۱۳۶۸) تولید و پخش شده بود.

نسخه جدیدی از فیلم X-Men با عنوان X-Men ’97 در حال تولید توسط استودیو انیمیشنی Marvel Studios و Disney + است و به عنوان ادامه‌ای برای مجموعه انیمیشنی قبلی عرضه خواهد شد. سازندگان سریال انیمیشن دوست داشتنی از دهه ۱۹۹۰ نیز در تولید این نسخه جدید شرکت می‌کنند. تماشای تریلر انیمیشن X-Men 97 :

همانطور که در تریلر انیمیشن X-Men 97 دیدید این سریال انیمیشنی، منتظر مورد توجه بسیاری از طرفداران داستان‌های مارول است، به خصوص افرادی که به ایکس‌من علاقه دارند. آن‌ها امیدوارند که این نسخه جدید همان موفقیت نسخه قبلی را به دست آورد. چندین عضو اصلی از این گروه شامل سایکلاپس، ولورین، گامبیت، استورم، بیشاپ، بیست و روگ حضور دارند.

هنگامی که پروفسور ایکس حاضر نیست، وظیفه رهبری به عهده سایکلاپس می‌باشد، تا زمانی که مگنیتو ادعای خود را که تمامی اموال چارلز مال اوست، اثبات کند. این سریال انیمیشنی شامل ۱۰ قسمتی منتشر خواهد شد.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

ماجراجویی‌های گروهی از ابرقهرمانان محبوب مارول که با مشکلات و تهدیدات جدیدی روبرو می‌شوند. هنگامی که پروفسور ایکس، رهبر و مربی گروه، به دلیل امور شخصی غیبت می‌کند، وظیفه رهبری به دست سایکلاپس، یکی از قدرتمندترین اعضای گروه، می‌افتد. او با کمک دیگر اعضای گروه، باید از خطرات جدیدی که به دنبالشان است مقابله کنند و برای حفظ امنیت و صلح جهان تلاش کنند.

تریلر انیمیشن X-Men 97 | در غیاب پروفسور ایکس

تریلر فصل دوم Invincible | شکست ناپذیر تر از همیشه

مگنیتو، دشمن قدیمی گروه، به خاطر ادعایش که تمامی اموال چارلز مال اوست، به دنبال گروه می‌آید. او با استفاده از قدرت خود و تلاش برای جلب توجه، سعی می‌کند تا اعضای گروه را از هم جدا کند و آن‌ها را به سوی خود متمایل کند. این باعث می‌شود که گروه با مشکلات جدیدی روبرو شود و باید با همکاری و همدلی، برای پیروزی بر مگنیتو و حفظ صلح جهان تلاش کنند.

تاریخ اکران انیمیشن X-Men 97 ؟

منتظر باشید تا در ماه مارس ۲۰۲۴ (اسفند ۱۴۰۲)، این سریال را در شبکه دیزنی پلاس ببینید و از ماجراهای هیجان انگیز این گروه ابرقهرمانان لذت ببرید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *