قرار است فیلم تاپ گان 3 یکی از بهترین فیلم های 2024 شود؟

قرار است فیلم تاپ گان 3 یکی از بهترین فیلم های 2024 شود

قرار است فیلم تاپ گان 3 یکی از بهترین فیلم های 2024 شود؟

ایا فیلم تاپ گان 3 یکی از بهترین فیلم های 2024 میشود؟ فیلم “تاپ گان: ماوریک” در سال ۲۰۲۲ به موفقیت تاریخی در گیشه جهانی رسید و به دلیل موفقیتش، در دی ماه همان سال، اعلام شد که فیلم تاپ گان ۳ در حال تولید است. طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم بعدی تاپ گان منتشر شده است. جری بروکهایمر، تهیه‌کننده فیلم‌های تاپ گان، در یک مصاحبه اخیر اعلام کرد که دارای داستانی فوق‌العاده برای فیلم تاپ گان ۳ هستند که تام کروز آن را بسیار پسندیده است و به گونه ای میتوان گفت که قرار است فیلم تاپ گان 3 یکی از بهترین فیلم های 2024 شود . او همچنین تایید کرد که کروز بار دیگر در نقش ماوریک در فیلم تاپ گان ۳ حضور خواهد داشت و نقش اصلی فیلم را بازی خواهد کرد. بروکهایمر افزود:

“تام کروز قرار است نقش اصلی فیلم را بازی کند. او بازیگری باورنکردنی است و اخیراً برای گفتگو درباره داستانمان با هم آشنا شدیم. جوزف کوسینسکی ایده خارق العاده ای برای طرح داستان دارد و تام به آن ابراز علاقه کرده است، بنابراین ما در حال ساخت هستیم. فیلم تاپ گان 3 با هم.اما به دلیل مشغله کاری تام زمان نامشخص است.او در حال حاضر مشغول ساخت فیلم Mission: Impossible است و قرار است بعد از آن در فیلم دیگری بازی کند.امیدوارم فیلمنامه ای داشته باشیم که او دوست دارد و بتوانیم کار کنیم. دوباره با هم.”

قرار است فیلم تاپ گان 3 یکی از بهترین فیلم های 2024 شود

انتظار فیلم Jumanji 4 با بازی دواین جانسون

اطلاعاتی درباره این پروژه در دسترس نیست و تنها در سال گذشته اعلام شده بود که ایرن کروگر، نویسنده فیلم Top Gun: Maverick، به نوشتن فیلمنامه Top Gun 3 پرداخته است. منابع نزدیک به این پروژه نیز اعلام کرده‌اند که جوزف کوشینسکی، کارگردان فیلم Top Gun: Maverick، برای کارگردانی فیلم Top Gun 3 نیز انتخاب شده است. تام کروز نیز، بازیگر نقش کاپیتان پیت میچل (ماوریک) در قسمت سوم فیلم Top Gun، برای دوباره نقش‌آفرینی در این قسمت حضور خواهد داشت.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

بازگشت مایلز تلر در نقش ستوان بردلی بردشاو ملقب به روستر و گلن پاول در نقش ستوان جیک سرسین ملقب به هنگمن در فیلم تاپ گان 3 باشیم. پیش از این فیلم Top Gun بیش از ۳۵۷.۳ میلیون دلار در سال ۱۹۸۶ در گیشه جهانی فروش کرده بود. پس از آن فیلم Top Gun: Maverick در سال ۲۰۲۲ به فروش ۱.۴۹۶ میلیارد دلاری دست پیدا کرد. تام کروز هم‌اکنون در حال بازی در فیلم Mission Impossible 8 است که این فیلم اکشن در تاریخ ۲۳ می ۲۰۲۵ (۲ خرداد ۱۴۰۴) روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

قرار است فیلم تاپ گان 3 یکی از بهترین فیلم های 2024 شود؟

بازگشت تام کروز در نقش “پیت میتشل” در فیلم Top Gun: Maverick بسیار هیجان‌انگیز و دلنشین باشیم. فیلم تاپ گان 3 به تهیه‌کنندگی جری براکهایمر و کارگردانی جوزف کاسینسکی در حال تولید است و انتظار می‌رود که با بازیگرانی همچون جنیفر کانلی، وال کیلمر و ول کامپل در سال ۲۰۲۲ منتشر شود.

در فیلم تاپ گان 3، مایلز تلر به عنوان یک ستوان جوان و باتجربه به نام “بردلی بردشاو” به جنگنده‌های اف-۱۸ برای مأموریت‌های جدید خود بازمی‌گردد. او با همکارانش، جیک سرسین به نام “گلن پاول” (که به نام “هنگمن” معروف است) و “روستر” (که به نام “ستوان جیمز کاگنی” معروف است) به یک سفر هیجان‌انگیز و پرماجرا می‌روند.

Top Gun: Maverick به عنوان ادامه‌ای برای فیلم Top Gun محبوب و پرطرفدار از توانسته است مخاطبان جدیدی را به خود جذب کند و با درآمد بیش از ۱.۴۹۶ میلیارد دلار، به یکی از فیلم‌های پرفروش تاریخ سینما تبدیل شده است.

تام کروز در حال بازی در فیلم Mission Impossible 8 است که به زودی منتشر خواهد شد. این فیلم اکشن زیبا و پرهیجان، به همراه بازیگرانی همچون ونگ رایمز، سایمون پگ و ربکا فرگوسن، انتظارات بسیاری را برای طرفداران خود به همراه دارد.

قرار است فیلم تاپ گان 3 یکی از بهترین فیلم های 2024 شود؟

با بازگشت تام کروز در نقش پیت میتچل و بازیگران مطرح دیگر، فیلم Top Gun: Maverick به یکی از مهم‌ترین فیلم‌های اکشن و هیجان‌انگیز سال ۲۰۲۲ تبدیل خواهد شد و مخاطبان را با داستان جدیدی از دنیای جنگنده‌های هوایی پرماجرا، به خود جذب خواهد کرد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *