مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun

مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun - نقادانه

مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun

مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun در حال انجام است که تایکا وایتیتی به عنوان کارگردان آن انتخاب شده است. از آخرین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شده‌ایم که مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun (کلارا و خورشید) درحال انجام است که توسط شرکت سونی 3000 Pictures با جنا اورتگا است. رسانه ددلاین اعلام کرده است که فیلم‌برداری این فیلم به سرعت پس از امضای قرارداد با ایمی آدامز آغاز خواهد شد.

تایکا وایتیتی، با استفاده از سبک کمدی سیاه خود، در فیلم Jojo Rabbit به تصویر کشور آلمان نازی پرداخت و در آن به نقش یک کودک آلمانی پیوسته است. این فیلم در سال 2019 منتشر شد و توانست توجه و اعجاب بسیاری از منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کند. اکنون، تایکا وایتیتی با انتخاب فیلم Klara and the Sun، یک بار دیگر به دنبال ساخت یک فیلم جذاب و با محتوای عمیق است و اکنون با مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun مشغول است.

مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun - نقادانه

فیلم جدید توماس اندرسون با حضور لئوناردو دیکاپریو

فیلم Klara and the Sun، داستان دختربچه‌ای به نام کلارا است که در دنیای آینده‌ای فانتزی بزرگ می‌شود که در آن انسان‌ها و ربات‌ها زندگی می‌کنند. او یک ربات هوشمند و باهوش است که توانایی احساسات و تفکر دارد. او تلاش می‌کند تا به دلیل ظهور نور خورشید یک عطش احساسات و احساسات بشری را درک کند. اما با گذشت زمان، او متوجه می‌شود که احساسات انسان‌ها همراه با درد و رنج همراه است. کلارا با کمک دوستش، ماجراجوی جوان به نام ریک، تلاش می‌کند تا به این مسئله پی ببرد و بیشتر درباره احساسات انسان‌ها بیاموزد.

فیلم Klara and the Sun، از جایی شروع می‌شود که کلارا به عنوان هدیه‌ای برای دختربچه‌ای به نام جوزفین به دنیا می‌آید. جوزفین همانند کلارا، یک ربات هوشمند است ولی او توانایی احساسات ندارد. کلارا و جوزفین پس از آشنایی با یکدیگر، دوستان خوبی می‌شوند و با هم ماجراجویی‌های بسیاری را تجربه می‌کنند.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

علاوه بر مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun تایکا وایتیتی با انتخاب این فیلم یک بار دیگر نشان می‌دهد که نه تنها توانایی ساخت فیلم‌های سرگرم‌کننده، بلکه توانایی ساخت فیلم‌هایی با محتوای عمیق را هم دارد. او با استفاده از داستان جذاب و شخصیت‌های جذاب، مخاطبان را به دنیای ماجراجویی و هیجان اندازد و در عین حال آن‌ها را به فکر وا می‌اندازد. این فیلم، با همکاری دیوید هیمن، گرت باش و تایکا وایتیتی، به یکی از فیلم‌های مورد انتظار سال‌های آینده تبدیل خواهد شد.

مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun - نقادانه

رمان “کلارا و خورشید” اثر کازوئو ایشی‌گورو، داستانی است که به دنبال ماجراهای دختر رباتی به نام کلارا می‌باشد. او به دنبال پیدا کردن راهی برای جلوگیری از تنهایی عاطفی نوجوانان ساخته شده است. این داستان نشان می‌دهد که چگونه کلارا تلاش می‌کند تا خانواده‌ای انسانی را از دردهای دل‌شکستگی و اندوه‌ای که در آن نازنین وجود دارد، نجات دهد. کازوئو ایشی‌گورو، نویسنده برنده جایزه نوبل، به عنوان تهیه‌کننده اجرایی فیلم “کلارا و خورشید” در حال فعالیت است و “الیزابت گابلر” و “آیسلین دانستر” به نمایندگی از شرکت ۳۰۰۰ پیکچرز، نظارت برای این پروژه را برعهده خواهند داشت.

جنا اورتگا، بازیگر سریال “Wednesday”، در فیلم “کلارا و خورشید” نقش کلارا را ایفا می‌کند، در حالی که مذاکره ایمی آدامز برای پیوستن به فیلم Klara and the Sun برای بازیگری در نقش مادر جوزی است. این بازیگر، که 6 بار برای دریافت جایزه اسکار نامزد شده است، تجربه بازی در فیلم‌های معروفی چون “ورود”، “او”، “اگر می توانی مرا بگیر”، “طلسم شده” و “همه آمریکایی” را در کارنامه خود دارد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *