مراحل تولید فیلم Deadpool 3 و فیلم‌برداری ان به اتمام رسید!

مراحل تولید فیلم Deadpool 3 و فیلم‌برداری ان به اتمام رسید!

با اطلاع رسانی رسمی از سوی رایان رینولدز نقش اصلی فیلم ددپول 3 و هیو جکمن، مراحل تولید فیلم Deadpool 3 و فیلم‌برداری ان به پایان رسیده و بر اساس آخرین اخبار ، به اتمام نزدیک است. این دو بازیگر امروز با انتشار پست‌های مجزا اعلام کردند که فیلم در حال حاضر در مرحله پس تولید قرار دارد. فیلمبرداری این فیلم از اوایل تابستان امسال در بریتانیا آغاز شده بود، اما به دلیل اعتصاب بازیگران و نویسندگان، تولید آن به مدت چند ماه متوقف شد. در نهایت مراحل تولید فیلم Deadpool 3، در اوایل آذر ماه، تولید فیلم از سر گرفته شد. منتظر باشید، اولین تریلر این فیلم در طول مسابقات سوپر بول امسال منتشر خواهد شد.

مراحل تولید فیلم Deadpool 3 و فیلم‌برداری ان به اتمام رسید!

فیلم سریع و خشن ۱۱ در راه است!

برای مراحل تولید فیلم Deadpool 3، جیمز گانولد بعنوان کارگردان و سایمون کینبرگ بعنوان تهیه کننده انتخاب شده‌اند. اضافه کردن بازیگران دیگری مانند کاوان سیمونز در نقش آرچانجل، کریستینا هندریکس در نقش سلینا کایل و جیسون موموا در نقش کینگ است را می‌توان به لیست بازیگران فیلم اضافه کرد. همچنین، احتمال حضور بازیگرانی مانند جوش برولین، ترو رومان، زازی بیتس و سمنتا کینگسلی در فیلم وجود دارد.

در این فیلم، ددپول و لوگان به همراه تیمی از ابرقهرمانان دیگر باید با یک شرور بسیار قوی و نابودگر به مبارزه بپردازند تا جهان را نجات دهند. این فیلم با موضوعاتی همچون دوستی، خیانت، ویرانگری و آشتی پر از اکشن و هیجان خواهد بود و مخاطبان را به تماشای آن می‌کشاند. همچنین، این فیلم با استفاده از طنز و طنز‌های سیاه، برای مخاطبانش لحظاتی پر از خنده و سرگرمی را به ارمغان می‌آورد.

از جمله موضوعات مهمی که در این فیلم مورد بحث قرار خواهد گرفت، قدرت و ناتوانی‌های ددپول و لوگان در مقابل شرور بسیار قوی است. همچنین، روابط پیچیده‌ای که بین این دو و دیگر اعضای تیمشان وجود دارد، نیز یکی از نکات مهم این فیلم خواهد بود. با توجه به موفقیت‌های فیلم‌های قبلی ددپول و لوگان، انتظار می‌رود که فیلم Deadpool 3 نیز توانایی جذب مخاطبان را داشته باشد و با فروش بالایی مواجه شود. تاریخ انتشار این فیلم هنوز مشخص نشده است، اما احتمالاً در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ به نمایش در خواهد آمد.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

رایان رینولدز در نقش اصلی فیلم ددپول 3 بازی خواهد کرد. این فیلم منتظر رسیدن بازیگران دیگری نیز هستیم که در قسمت‌های قبلی فیلم حضور داشتند، مانند مورینا باکارین، تی جی میلر و جاش برولین. همچنین، امکان حضور بازیگران جدیدی نیز در فیلم وجود دارد. همانطور که می‌دانیم، این قسمت از فیلم ددپول بازیگرانی برجسته دیگری نیز در نظر گرفته شده است که با حضور آن‌ها، فیلم را به یک سطح بالاتر از قبل برسانند.

فیلم Deadpool 3 مراحل تولید و فیلم‌برداری اش به اتمام رسید! - نقادانه

با اعلام تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۴، هواداران سری فیلم‌های ددپول در سراسر جهان بسیار هیجان زده شده‌اند. این قسمت از فیلم، با کارگردانی شان لوی که تجربه کارگردانی در فیلم‌های Free Guy و The Adam Project را داشته است، قطعاً بهترین فیلم از سری فیلم‌های ددپول خواهد بود. همچنین، نویسندگان قدیمی فیلم‌های ددپول، رت ریس و پال ورنیک، با همکاری زب ولز و رایان رینولدز، تلاش می‌کنند که باز هم یک فیلم سرگرم‌کننده بسازند.

امکان حضور بازیگران جدیدی نیز در بر خواهد داشت .با توجه به سبک سرخپوست، احتمالاً بهتر است انتظار داشته باشیم که بازیگرانی با ویژگی‌های منحصر به فرد نیز در فیلم حضور داشته باشند .با این حال، با انتشار تاریخ اکران فیلم Deadpool 3، تا انتشار فیلم، هواداران سری فیلم‌های ددپول در تمام دنیا نبض متوقف خواهند شد. امیدواریم که با حضور بازیگران برجسته و موضوعات جذاب، فیلم Deadpool 3 بهترین فیلم از سری فیلم‌های ددپول باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *