تریلر فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

تریلر فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

تریلر فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

سونی پیکچرز تریلر فیلم Ghostbusters: Frozen Empire انتشار داده است که ماجراهای دو نسل از شکارچیان ارواح را به نمایش می گذارد.

در آخرین خبرها، تریلر جدیدی از قسمت جدید فیلم شکارگران روح منتشر شده است. شرکت سونی پیکچرز به اشتراک گذاشته است که در آن ما تهدیدی خطرناک را در برابر شکارگران روح مشاهده می کنیم که ممکن است عصر جدید یخبندان را آغاز کند. در ادامه، دو نسل از شکارگران روح با هم همکاری می کنند تا این تهدید را به سرعت متوقف کنند. تماشای تریلر فیلم Ghostbusters: Frozen Empire:

گیل کنان، کارگردان فیلم “خانه هیولا” و نویسنده فیلم “گوست باسترز: زندگی بعد از مرگ”، مسئولیت کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم “گوست باسترز: امپراطوری یخ زده” را بر عهده دارد. جیسون رایتمن، کارگردان قبلی فیلم “گوست باسترز: زندگی بعد از مرگ” که منتظر بود برای این قسمت هم بازگردد، به جای آن برای نویسندگی و تهیه کنندگی فیلم “گوست باسترز ۴” بازگشته است. فیلم “گوست باسترز: زندگی بعد از مرگ” در سال ۲۰۲۱ بیش از ۲۰۴.۴ میلیون دلار در فروش جهانی به دست آورده است.

در تریلر فیلم Ghostbusters: Frozen Empire ما شاهد بازی پل راد، کری کن، فین ولفهارد، مکینا گریس، کمیل نانجیانی، پتن اسوالت، سلست اوکانر، لوگان کیم، دن آیکروید، بیل مری، ارنی هادسون و آنی پاتس، بازیگرانی هستند که در فیلم شکارچیان روح: امپراطوری یخ‌زده به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم داستان دو نسل از شکارچیان روح را روایت می‌کند که باید با تهدیدات جدیدی مواجه شوند و دنیا را پیش از شروع دوران دوم عصر یخبندان نجات دهند.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

تریلر فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

تریلر سریال Avatar: The Last Airbender

در این فیلم، شکارچیان روح باید با همکاری و تلاش مشترک خود، از بین بردن اربابان امپراطوری یخ‌زده را به عهده بگیرند. آنها باید علاوه بر مبارزه با ارواح و موجودات ترسناک، با مشکلات داخلی خود نیز روبرو شوند و سعی کنند با اتحاد و همبستگی خود، دنیا را از شر شرارت و تاریکی نجات دهند.

این فیلم با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و جلوه‌های ویژه، تصاویر زیبا و دیدنی را به تماشاگران ارائه می‌دهد. همچنین، بازیگران حرفه‌ای و تجربه‌ای که در این فیلم حضور دارند، می‌توانند با بازی شگفت‌انگیز خود، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای تماشاگران به ارمغان آورند.

تاریخ انتشار فیلم Ghostbusters: Frozen Empire!

فیلم Ghostbusters: Frozen Empire قرار است در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳) اکران و روانه سینما ها شود. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *