پیوستن کیم کوتس به فیلم مردگان متحرک

پیوستن کیم کوتس به فیلم مردگان متحرک

با پیوستن کیم کوتس به فیلم مردگان متحرک، بازیگر سریال Sons of Anarchy، به تیم بازیگران سریال The Walking Dead: Dead City در فصل دوم، فیلم مردگان متحرک می‌تواند به ارتقایی هیجان‌انگیز و جذاب دست پیدا کند.

کیم کوتس در فیلم انیمیشن Dead Men نقش بروگال را بازی می کند و رهبر یکی از بی رحم ترین گروه های جنایتکار در شهر نیویورک را به تصویر می کشد. او از تصورات فریبنده و حیله گر فراتر می رود. کوتس سابقه حضور در فیلم های ترسناکی مانند Silent Hill و Resident Evil: Afterlife را دارد.

جزئیات بیشتر پیوستن کیم کوتس به فیلم مردگان متحرک

کیم کوتس به بازیگران سریال مردگان متحرک: شهر مرده، یک مجموعه اسپین آف از مردگان متحرک با بازی لورن کوهان و جفری دین مورگان پیوست. این سریال اتحاد غیرمنتظره‌ای بین مگی و نیگان را دنبال می‌کند که در شهری در حال فروپاشی پر از بازماندگان مردگان و خطرناک هستند و نیویورک را به دنیایی از هرج و مرج، خطر و وحشت تبدیل می‌کنند. این سریال که در ابتدا با نام جزیره مردگان شناخته می‌شد، توسط Eli Jorne، تهیه‌کننده سریال Heels ساخته شد و همچنین به عنوان تهیه‌کننده اجرایی و مجری برنامه نیز فعالیت می‌کرد. در کنار کیم کوتس، مورگان و اسکات ام گیمپل، سایر تهیه کنندگان اجرایی شامل لورن کوهن، جفری دین مورگان و اسکات ام گیمپل هستند.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

پیوستن کیم کوتس به فیلم مردگان متحرک

رکورد عجیب سریال جدید مردگان متحرک 

این سریال داستانی را روایت می کند که 10 سال پیش با سفر مردی برای یافتن خانواده اش آغاز شد. این خانواده رشد کرد و به تدریج جوامعی را تشکیل داد. آنها از جنگ جان سالم به در بردند، به موفقیت هایی دست یافتند و نسل جدیدی را به جامعه منتقل کردند. این داستان انسانیت است و داستان های بیشتری برای گفتن وجود دارد. این سریال بر اساس کمیک هایی به همین نام توسط رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی آدلارد ساخته شده است.


سریال در دنیایی بیگانه و پر از خطرات آغاز می شود که برای انسان ها غیر قابل زندگی است. اما با تلاش و تلاش برای زنده ماندن، این خانواده توانسته است جامعه ای امن برای خودشان بسازند و در مقابل تهدیدات خارجی و داخلی مقاومت کنند. آنها با هم قوی تر شده اند و رهبری خانواده به دست اندرو (اندرو لینکولن) و همسرش لوری (سارا وین کالیز) است.

با این موفقیت ها، خانواده روبروی مشکلات و تهدیدات جدیدی قرار می گیرند. با پیدایش گروهی از مردگان متحرک که برخلاف سایر مردگان متحرک قادر به حفظ هوش و حافظه خود هستند، خانواده با چالش های جدیدی مواجه می شوند. این مردگان متحرک تهدید جدی ای برای جامعه هستند و خانواده باید برای مقابله با آنها و محافظت از خودشان و جامعه خود تلاش کنند.

رشد و تغییرات در شخصیت های اصلی داستان. اندرو به عنوان رهبر خانواده، با مسئولیت های بزرگی روبه رو می شود و باید تصمیم های دشواری را برای حفظ جامعه و خانواده اش بگیرد. همسرش لوری نیز با وجود تغییرات در شخصیت و روابطش با دیگر اعضای خانواده، تلاش می کند تا بهترین مادر و همسر باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *