فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

شبکه آمازون پرایم، با انتشار یک تصویر، اعلام کرد که فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود رسماً تمدید شده است. این سریال از شبکه آمازون پرایم پخش شده و توانسته نظر مثبت منتقدان و بینندگان را جلب کند. اکنون، در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، داستان لوسی مک‌لین و دوستانش ادامه خواهد یافت. شبکه آمازون اعلام کرد که سریال فال اوت برای فصل دوم رسماً تمدید شده است و فصل دوم سریال Fallout نیز در حال ساخت است. این سریال توانسته نام خود را به عنوان یکی از بهترین اقتباس‌ها از بازی‌های ویدیویی برجسته کند.

بازیگرانی همچون الا پورنل، والتون گاگینز، آرون موتن، کایل مک لاکلن، زلیا مندس جونز، ساریتا چودری، مایکل امرسون، لزلی اوگامس، مایک دویل و زک چری، در سریال فالوت حضور دارند و نقش‌های خود را بازی کرده‌اند. جاناتان نولان و لیزا جوی، سازندگان و خالقان سریال وست ورلد، به عنوان تهیه کنندگان در این پروژه حضور دارند. جاناتان نولان، خالق سریال وست ورلد، مسئول کارگردانی سه قسمت اول سریال فالوت را بر عهده داشته است.

همچنین، در سریال فال‌اوت، جنوا رابرتسون-دووت، نویسنده فیلمنامه‌های Captain Marvel و Tomb Raider، همراه با گراهام وگنر، نویسنده سریال‌های The Office، Portlandia، Baskets و Silicon Valley، به عنوان شورانر شرکت داشته‌اند. همچنین، تاد هاوارد، کارگردان سری بازی Fallout، به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در کنار جاناتان نولان و لیزا جوی در سریال این بازی حضور دارد. در حال حاضر، تنها اطلاعات محدودی درباره فصل دوم این سریال در دسترس است و منتظریم که سازندگان و بازیگران اصلی در فصل اول، در فصل دوم نیز به سریال Fallout بازگردند.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

پس از عرضه سریال Fallout، مجموعه بازی فال‌اوت نیز در دوران بسیار موفقیت‌آمیزی قرار گرفت. بازی Fallout 76 با بیشترین تعداد بازیکنان همزمان و رشد قابل‌توجه در تعداد بازیکنان بازی Fallout 4 و بازی Fallout New Vegas در استیم روبرو شد و همچنین بازی فال‌اوت 4 پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته در اروپا بود و با افزایش فروش بیش از ۷۵۰۰ درصد مواجه شد. همچنین بازی Fallout Shelter نیز با رشد قابل‌توجه در دانلود و درآمدزایی روبرو شده است.

همچنین، از زمان انتشار سریال فال‌اوت، سری بازی فال‌اوت نیز با بسیاری از روزهای پرموفقیت روبرو شده است. بازی Fallout 76 با بیشترین تعداد بازیکنان همزمان، به همراه رشد چشم‌گیر تعداد بازیکنان بازی‌های Fallout 4 و Fallout New Vegas در استیم، به عملکرد برجسته‌ای دست یافته است. به علاوه، بازی فال‌اوت 4 به عنوان پرفروش‌ترین بازی هفته گذشته در اروپا، با افزایش فروش بیش از ۷۵۰۰ درصد، در جایگاه برتری قرار گرفته است. همچنین، با رشد قابل توجه در دانلود و درآمدزایی، بازی Fallout Shelter نیز به موفقیت‌های چشم‌گیری دست پیدا کرده است.

همچنین، بروزرسانی نسل نهم بازی Fallout 4 به تاریخ ۶ اردیبهشت (۲۵ آوریل) منتشر خواهد شد و شامل امکاناتی مانند پشتیبانی از نرخ ۶۰ فریم، رزولوشن بالاتر و پشتیبانی کامل از استیم دک خواهد بود. همچنین، بازی Fallout 5 در حال توسعه است، اما منتشر نخواهد شد تا پس از عرضه بازی The Elder Scrolls VI.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *