اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون در راه است!

اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون در راه است!-نقادانه

گیتلاینز به تازگی تاریخ اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون، که بر اساس زندگی نامه مایکل جکسون ساخته شده است، تایید و اعلام کرده است.

آنتوان فوکوا کارگردان فیلم هایی چون Training Day، Tears of the Sun، King Arthur، Olympus Has Fallen، The Equalizer سه گانه، Southpaw، The Magnificent Seven، Infinite، The Guilty و Emancipation کارگردانی فیلم مایکل را بر عهده دارد. این فیلم زندگی مایکل جکسون را از سن 5 سالگی تا ظهور او به عنوان یک ستاره موسیقی پاپ دنبال می کند و همچنین به نبردهای قانونی او در پرونده های مدنی و کودک آزاری می پردازد.

تاریخ اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون

اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون بر اساس زندگی‌نامه او در حال تولید است و در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون مشخص شده است. شرکت لاینزگیت اعلام کرده است که فیلم “مایکل” برای نمایش در تاریخ ۱۸ آوریل ۲۰۲۵ (۲۹ فروردین ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است. جعفر جکسون، برادرزاده مایکل جکسون، قرار است نقش پادشاه پاپ را بازی کند و همچنین در این فیلم به عنوان خواننده نقش داشته باشد.

اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون در راه است!-نقادانه

در سال ۲۰۰۹، در سن ۵۰ سالگی، جکسون درگذشت. در حال حاضر، اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون در حال تولید است که قصد دارد به داستان زندگی و مسیر او تا رسیدن به عنوان پادشاه پاپ، پرداخته شود. این فیلم، به تصویر نمایش اجراهای نمادین جکسون می‌پردازد و همچنین روند زندگی هنری و شخصی او را به تصویر می‌کشد.

جان لوگان، نویسنده این فیلم است که قبلاً برای فیلم‌هایی مانند “گلادیاتور”، “افسانه‌گر” و “هوگو” سه بار برای جایزه اسکار نامزد شده و همچنین خالق سریال “پنی دردفول” است. او مسئول نوشتن فیلمنامه این فیلم زندگینامه مایکل جکسون است. با همکاری خانواده جکسون و استفاده از تصاویر زندگی و اجراهای او، این فیلم قصد دارد داستان جامع و پویای زندگی هنری این هنرمند بزرگ را به تصویر بکشد.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون با همکاری خانواده جکسون و استفاده از تصاویر بریده شده از او و اجراهای آن، داستان زندگی هنری و شخصی مایکل جکسون را به تصویر می‌کشد. در سال ۲۰۰۹، در سن ۵۰ سالگی وفات او، این فیلم بیانگر مسیری است که او را به سمت پادشاه پاپ سوق داد و جلوه‌های برجسته‌ترین اجراهایش را نشان می‌دهد. جان لوگان، خالق سریال “Penny Dreadful” و نویسنده فیلمنامه‌های برنده جایزه اسکار از جمله “Gladiator”، “The Aviator” و “Hugo”، نوشتن فیلمنامه را بر عهده دارد و با استفاده از تصاویر و خاطرات خانواده جکسون، تلاش می‌کند تا داستان جامع و کامل از زندگی هنری این هنرمند را به تصویر بکشد.

اکران فیلم زندگی نامه مایکل جکسون در راه است!

فصل سوم سریال Big Little Lies درحال ساخت است!

جکسون در 1958 در گری، ایندیانا به دنیا آمد. او در خانواده ای موزیکال بزرگ شد و به همراه برادرانش گروه «جکسون ۵» را تشکیل داد. این گروه به سرعت در ایالات متحده و سراسر جهان محبوبیت یافت و مایکل جکسون به عنوان یکی از اعضای برجسته آن شناخته شد. با انتشار آلبوم “Off the Wall” در سال 1979، جکسون به عنوان یک هنرمند انفرادی در صنعت موسیقی پاپ ظاهر شد و به موفقیت هایی مانند “Billy Jean” و “Beat It” دست یافت و عنوان “پادشاه پاپ”به نام خود کرد .

مسیری که جکسون در این صنعت طی کرد پر از مشکلات بود. در سال 1993 به دلیل اتهامات سوء استفاده جنسی از سوی دادگاه به پرداخت جریمه هنگفتی محکوم شد و این اتهامات برای مدت طولانی به وی آسیب جدی وارد کرد و جکسون در حرفه و زندگی شخصی خود به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و داروهای تجویزی مشکلاتی داشت. او در سال 2009 در سن 50 سالگی درگذشت و این خبر باعث اندوه همه دنیا شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *