آنتونی مکی در جان ویک به عنوان مبارز جان ویک علاقه دارد

آنتونی مکی، بازیگری که در حال تلاش برای متقاعدکردن کیانو ریوز و حضور در فیلم جان ویک است، در یک مصاحبه با مجله توتال فیلم اعلام کرد که آرزوی دیرینه او مبارزه با کیانو ریوز در این فیلم است.

بازی آنتونی مکی در جان ویک

گفتن آنتونی مکی: من واقعاً تلاش می‌کنم تا نظر کیانو ریوز را جلب کنم تا من را برای بازی در جان ویک ۵ یا ۶ انتخاب کند. من فکر می‌کنم اگر یک صحنه مبارزه پنج دقیقه‌ای با کیانو ریوز داشته باشم، می‌توانم به یک پدر بسیار باحال تبدیل شوم! من مطمئنم که در مبارزه بدجوری می‌کنم! [کشتی‌گیر حرفه‌ای] ساموآ جو [در سریال Twisted Metal] به صورتم ضربه زد، اما نتوانست من را زمین بزند!

این بازیگر بیشتر به عنوان بازیگر نقش سم ویلسون در فیلم‌های کاپیتان آمریکا شناخته می‌شود؛ نقشی که به‌زودی در فیلم Captain America: Brave New World تکرار خواهد شد. او همچنین در سریال Twisted Metal شبکه پیکاک در نقش جان دو حضور دارد و اخیراً در فیلم If You Were the Last نیز دیده شده است.

نقد فیلم جان ویک 4 (4 John Wick)| شمشیر سامورایی

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

بازی آنتونی مکی در جان ویک

قسمت پنجم فیلم جان ویک در حال ساخت است. بااین‌حال روند پیش‌تولید فیلم به‌دلیل اعتصابات WGA و SAG-AFTRA با تأخیر مواجه شد. هنوز تاریخی برای اکران این فیلم تعیین نشده است. باتوجه‌به نحوه پایان فیلم John Wick Chapter 4 مشخص نیست که میزان حضور کیانو ریوز در فیلم آتی چقدر خواهد بود. چاد استاهلسکی در ماه اکتبر ۲۰۲۳ گفت که ایده‌هایی برای حداقل پنج فیلم دیگر از جان ویک دارد.

وضعیت فیلم جان ویک Chapter 5 در حال حاضر نامعلوم است. اما ما می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که تیم ساخت فیلم در حال کار بر روی پنجمین قسمت از مجموعه است. این اتفاق به دلیل تأخیر در روند پیش‌تولید برای Chapter 4 رخ داده است که به دلیل اعتصابات اتحادیه‌های صنعت نویسندگان آمریکا (WGA) و اتحادیه بازیگران صفحه نمایش (SAG-AFTRA) بود.

هنوز تاریخی برای اکران جان ویک Chapter 4 مشخص نشده است، اما به دلیل تأخیر در پیش‌تولید، ممکن است برای اکران آن باید صبر کنیم. همچنین، نحوه پایان فیلم John Wick Chapter 4 نیز نامعلوم است و این باعث شده تا برای فیلم بعدی جان ویک، متوجه نباشیم که کیانو ریوز به چه میزان در آن حضور خواهد داشت.

با این حال، در ماه اکتبر 2023، چاد استاهلسکی، کارگردان سری فیلم‌های جان ویک، اعلام کرد که او فکر می‌کند به ایده‌هایی برای حداقل پنج فیلم دیگر از جان ویک دارد. این نشان می‌دهد که تیم ساخت فیلم به فکر توسعه داستان‌های جدید از این سری فیلم محبوب است.

آنا د آرماس در اسپین-آف جان ویک به نام Ballerina نقش قاتلی به نام رونی را بازی می‌کند که در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۴ (۶ ژوئن ۲۰۲۵) اکران می‌شود. این فیلم به کارگردانی لن ویزمن، داستانی بین وقایع جان ویک ۳ و ۴ را روایت می‌کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *