تاریخ پخش فصل هفتم انیمه آکادمی قهرمان من منتشر شد!

تاریخ پخش فصل هفتم انیمه آکادمی قهرمان من منتشر شد! -نقادانه

فصل هفتم انیمه آکادمی قهرمان من

استودیو توهو به تازگی با انتشار یک تریلر، تاریخ شروع پخش فصل هفتم انیمه آکادمی قهرمان من (My Hero Academia) را تایید و اعلام کرده است. قبلاً اعلام شده بود که فصل هفتم انیمه آکادمی قهرمان من در بهار سال ۲۰۲۴ پخش خواهد شد. با انتشار تریلری در جریان Jump Festa 2024، شبکه Funimation و استودیو توهو اعلام کردند که پخش فصل هفتم این انیمه از تاریخ ۴ می ۲۰۲۴ (۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) آغاز می‌شود.

خلاصه قسمت‌های گذشته انیمه My Hero Academia با نام Memories تایید شده است و در چهار قسمت هفتگی از تاریخ ۶ آوریل ۲۰۲۴ (۱۸ فروردین ۱۴۰۳) پخش خواهند شد. همچنین، توهو اعلام کرده است که چهارمین انیمه بلند My Hero Academia در تابستان سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد، اما زمان دقیق‌تری هنوز اعلام نشده است. این تنها اخباری نیست که در دنیای انیمه مدرسه قهرمانانه منتشر شده است.

سریال My Hero Academia اقتباسی از مانگا محبوبی به همین نام اثر کوهی هوریکوشی است. اولین شماره مانگا آکادمی قهرمان من در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و همچنان انتشار شماره‌های جدید مانگا این مجموعه ادامه دارد. تاکنون ۱۳۸ قسمت اصلی و ۸ قسمت OVA از انیمه My Hero Academia تولید و پخش شده است. ماساهیرو موکای برای کارگردانی، یوسوکه کورودا برای نوشتن فیلمنامه و Studio BONES برای تولید فصل هفتم انیمه مدرسه قهرمانانه من بازگشته‌اند.

فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود! بیشتر بخوانید: فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود!

تاریخ پخش فصل هفتم انیمه آکادمی قهرمان من منتشر شد!-نقادانه

نقد سریال اتک ان تایتان فصل 2

تاکنون، ۶ فصل از انیمه مای هیرو اکادمیا منتشر شده است و همچنین سه فیلم طولانی با نام‌های “انیمه مای هیرو اکادمیا: دو قهرمانان” در سال ۲۰۱۸، “انیمه مای هیرو اکادمیا: قهرمانان صعود کننده” در سال ۲۰۱۹ و “انیمه مای هیرو اکادمیا: جهان قهرمانان” در سال ۲۰۲۱ تولید و منتشر شده‌اند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *