ساخت انیمیشنی بر اساس بازی Among Us

ساخت انیمیشنی بر اساس بازی Among Us

CBS از ساخت سریالی انیمیشنی بر اساس بازی Among Us خبر داده و صداپیشگان این انیمیشن را معرفی کرده است. به طور مبنی بر آخرین اخبار سینما، یک فیلم اقتباسی از بازی‌های ویدیویی در حال تولید است. شرکت CBS Studios اعلام کرده است که در حال ساخت یک سریال انیمیشنی بر اساس بازی Among Us هستند و بازیگرانی مانند رندل پارک، الایجا وود، اشلی جانسون و ایوت نیکول براون را برای صداپیشگی شخصیت‌های این سریال انیمیشنی انتخاب کرده‌اند.

ایا احتمال ساخت انیمیشنی بر اساس بازی Among Us هست؟

اطلاعات بیشتری در دسترس نیست، اما مانند بازی، انیمیشن Among Us قصد دارد داستان خدمه یک سفینه فضایی را روایت کند که باید یک فضایی تغییر شکل دهنده را پیدا کنند که قصد دارد اعضای سفینه را به قتل برساند.

این بازی به طور گسترده‌ای در اواخر سال ۲۰۲۰ به شهرت رسید و به سرعت یکی از بازی‌های محبوب و پرطرفدار تلفن همراه شد. با اعلام تولید این سریال انیمیشنی، طرفداران Among Us در انتظار دیدن اقتباسی هیجان‌انگیز و جذاب از بازی محبوبشان هستند. این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۲ منتشر شود و منتظر نسخه‌های جدیدتر بازی Among Us هم باشید.

ساخت انیمیشنی بر اساس بازی Among Us

ساخت فیلمی از بازی Watch Dogs | یک فیلم متفاوت

صدای پارک خصوصی شخصیت قرمز که کاپیتان سرسخت سفینه فضایی است توسط جانسون صداگذاری شده است. شخصیت بنفش که رئیس امنیتی مشکوک سفینه فضایی است، توسط نیکول براون صداگذاری می شود. صداپیشگی شخصیت نارنجی که مدیر منابع انسانی است بر عهده وود است. و وود صداپیشگی شخصیت سبز را که یک کارآموز بدون دستمزد است بر عهده دارد. انیمیشن Among Us توسط استودیو CBS و با همکاری Eye Animation Productions و Titmouse تولید شده است. تولید آن در تابستان 2023 آغاز شد.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

انیمیشن داستان سفینه فضایی قرمز را روایت می کند که در مأموریتی مهم به سیاره‌ای دوردست می رود. همه اعضای سفینه، از جمله کاپیتان، رئیس امنیتی، مدیر منابع انسانی و کارآموز، باید با هم همکاری کنند تا به موفقیت این مأموریت برسند. اما در حین سفر، یکی از اعضای سفینه به شدت مشکوک به نقش واقعی اش در تیم است و همه باید تلاش کنند تا او را شناسایی کنند و از او جلوگیری کنند تا باعث خرابکاری در سفینه نشود. در این سفر، اتفاقاتی غیرمنتظره رخ می دهد و هیجانات بسیاری برای تیم سفر رخ می دهد.

آیا آن‌ها می توانند با هم همکاری کنند و به موفقیت این مأموریت برسند؟ یا مشکوک به قرار گرفتن یکی از اعضای تیم باعث شکست آن‌ها خواهد شد؟ تماشای این انیمیشن هیجان انگیز و جذاب را تجربه کنید و ماجراجویی‌های سفر سفینه فضایی قرمز را پیگیری کنید.

ساخت انیمیشنی بر اساس بازی Among Us

نویسنده انیمیشن Infinity Train، اوون دنیس، مسئولیت ساخت انیمیشن را دارد و همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه نقش خواهد داشت. در حال حاضر، اطلاعات بیشتری درباره این سریال انیمیشنی در دسترس نیست. با این حال، بازی Among Us در دوران شیوع کرونا، موفق به دستیابی به محبوبیت زیادی شد و تا تابستان ۲۰۲۱ بیش از ۱۵ میلیون به فروش رسید.

این بازی در سبک بازی‌های چندنفره آنلاین است و در آن، بازیکنان باید در نقش کارکنان یک فضاپیما، کارهای مختلفی را انجام دهند و در عین حال کشف کننده یک قاتل مخفی باشند. با توجه به تجربه و موفقیت اوون دنیس در ساخت انیمیشن‌های جذاب و پرطرفدار، قطعا انتظار می‌رود که این انیمیشن نیز توانایی جذب مخاطبان بسیاری را داشته باشد.

با توجه به محبوبیت بازی Among Us در بین جوانان و نوجوانان، این انیمیشن می‌تواند فرصتی مناسب برای آشنایی با اصول و قوانین بازی و تقویت مهارت‌های اجتماعی و همکاری در جوانان ایجاد کند. امیدواریم که با تلاش و هنر اوون دنیس، انیمیشن Among Us همانند Infinity Train، اثری با ارزش باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *