بازی جدید Fallout آیا زودتر عرضه می شود؟

بازی جدید Fallout آیا زودتر عرضه می شود-نقادانه

منابع آگاهی اعلام کردند که با افزایش روزافزون محبوبیت سریال Fallout، ایکس باکس به دنبال تسریع فرآیند تولید بازی جدید این مجموعه است.

بازی جدید Fallout آیا زودتر عرضه می شود؟

در حال حاضر، نام این بازی بیشتر از هر زمان دیگری در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مطرح است. در هفته‌های اخیر، سریال Fallout به بازار عرضه شد و با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان روبرو شد. از طرفی، این اتفاق باعث شد تا تعداد زیادی از بازیکنان در تمام پلتفرم‌ها به بازی‌های این سری علاقه‌مند شوند. اما به سوی دیگر، آپدیت جدید بازی نسخه 4 نیز در وضعیت بدی قرار گرفت و طرفدارانش را در سراسر جهان ناامید کرد.

این بازی در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته و ادعاهای جدیدی مبنی بر آن به وجود آمده است که نشان می‌دهد ایکس باکس به خوبی از حالتی که برای بازی بعدی فال اوت به وجود آمده است، آگاهی دارد و قصد دارد تا آن را قبل از برنامه‌ریزی اصلی تولید و عرضه کند.

بازی جدید Fallout آیا زودتر عرضه می شود؟

در حال حاضر، انتظار می‌رود تا بازی آینده فالوت، که احتمالاً فالوت ۵ نام دارد، حداقل تا سال ۲۰۳۰ یا حتی بعد از آن عرضه شود. استودیوهای بازی‌سازی بتسدا باید قبل از هرچیزی فرایند توسعه بازی استارفیلد را به پایان برسانند و سپس برای ساخت و عرضه بازی اِلدِر اِسکرولز ۶ آماده شوند. اخیراً ادعا شده است که نسخه‌ای قابل بازی از اِلدِر اِسکرولز ۶ آماده شده است، اما هنوز چند سالی تا عرضه نسخه نهایی باقی مانده است.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

با توجه به مصادیق و اشتیاق قبلی مجموعه Fallout، اطلاعاتی که ایکس باکس در مورد تسریع فرایند توسعه Fallout 5 دارد قابل درک است. در پادکست جدید The Xbox Two، جز کوردن ادعا می‌کند که این شرکت آگاهی دارد که تقاضای بالایی برای مجموعه‌یاین بازی وجود دارد و همه از موفقیت نسخه‌ی بعدی این مجموعه اطمینان دارند.

بازی جدید Fallout آیا زودتر عرضه می شود؟

در این شرایط، یکی از راه‌های موثر برای افزایش سرعت تهیه نسخه ی5، این است که شرکت مذکور مسئولیت ساخت این بازی را از بتسدا برداشته و به تیم دیگری واگذار کند. این اقدام می‌تواند باعث تبدیل نسخه ی 5 به اولین بازی بزرگ این مجموعه بعد از Fallout New Vegas در سال ۲۰۱۰، که خارج از بتسدا توسط تیمی دیگر ساخته شده است، گردد. البته باید توجه داشت که این هیاهو در نهایت کاهش خواهد یافت، اما در حال حاضر، وجود یک سریال محبوب می‌تواند با فصل‌های جدید خود، بازیکنان را مجددا به این مجموعه جذب کند.

به انتهای نظرات خود درباره این موضوع، با نقادانه و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *