بازیکنان فعال همزمان سبب رشد باورنکردنی بازی Monster Hunter World روی PC شد!

بازیکنان فعال همزمان سبب رشد باورنکردنی بازی Monster Hunter World روی PC شد!-نقادانه

رشد باورنکردنی بازی Monster Hunter World

پس از گذشت سه سال از انتشار، Monster Hunter World به رکورد بیشترین تعداد بازیکن فعال در پلتفرم رایانه شخصی دست یافت و باعث رشد باورنکردنی بازی Monster Hunter World شد. با انتشار Monster Hunter Wilds به نظر می رسد که بازی پس از چند هفته بار دیگدر به اوج خود رسیده است. آمار منتشر شده توسط SteamDB نشان می دهد که این بازی با بیش از 138148 بازیکن فعال در استیم رکورد جدیدی را به دست آورده است و رکورد جدیدی را برای تعداد بازیکنان همزمان در این پلتفرم به ثبت رسانده است.

این رقم بالاترین تجربه بازی در بازی از جولای ۲۰۲۰ به دست آمده است باید ذکر کرد. در این بازی، ۱۴۴ هزار و ۳۷۶ بازیکن فعال به طور همزمان از طریق استیم بازی را تجربه می کنند و باعث رشد باورنکردنی بازی Monster Hunter World شده است، این رکورد جدید را در تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۲۴ به ثبت رسانده است، با افزایش مستمر تعداد بازیکنان فعال در ماه دسامبر سال گذشته. نمودارهای SteamDB، بازیکنان Monster Hunter World را از اوایل ماه دسامبر که همزمان با معرفی بازی Monster Hunter Wilds است، به صورت صعودی نشان می دهند که امار آنها افزایش یافته است سبب و رشد باورنکردنی بازی Monster Hunter World شده است.

با اعمال تخفیف‌های ویژه برای Monster Hunter World و بسته الحاقی Iceborne در ماه دسامبر، تعداد بازیکنان بازی Monster Hunter Wilds ممکن است به دلیل تشویق کردن کپکام با پست‌ها و ویدیوهایی با مضمون Return to World، روند صعودی را ادامه دهد.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

بازیکنان فعال همزمان سبب رشد باورنکردنی بازی Monster Hunter World روی PC شد!-نقادانه

عذر خواهی کارگردان بازی عقیده اژدها 2 (Dragon Dogma)

در رویداد گیم اواردز ۲۰۲۳، کپکام از بازی Monster Hunter Wilds بازپرده برداشت. این بازی هنوز تاریخ انتشار خود را اعلام نکرده است، اما باید در سال ۲۰۲۵ منتظر آن باشیم. اطلاعات بسیار کمی درباره این بازی منتشر شده است، اما ما می‌دانیم که بازی با ویژگی‌های مشابه بازی‌های اخیر این سری، در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۵ برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری های مختلف، پلی‌استیشن 5 و پی‌سی منتشر خواهد شد. همچنین، بازی‌های Monster Hunter World و Iceborne همچنان در دسترس برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی هستند. علاوه بر این، بازی همچنان قابل اجراست بر روی کنسول‌های نسل فعلی از طریق بکوارد کامپلیتی.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *