تاخیر عرضه بازی XDefiant

تاخیر عرضه بازی XDefiant

اعلام شد که تاریخ انتشار بازی چندنفره XDefiant از سوی شرکت یوبیسافت به مرحله بعدی به تعویق افتاده است و ما شاهد تاخیر عرضه بازی XDefiant هستیم . هرچند طرفداران بازی‌های شوتر در انتظار تجربه جدیدترین محصول چندنفره شرکت یوبیسافت، این بازی ، در پایان ماه جاری بودند، اما این ناشر فرانسوی برنامه‌های دیگری نیز در دست دارد. عرضه بازی XDefiant تا به حال چندین بار به تعویق افتاده است و نهایتاً برنامه‌ریزی شده بود که قبل از پایان سال مالی جاری عرضه شود. اما با توجه به اینکه این سال مالی تا تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ (۳۱ مارس ۲۰۲۴) به پایان می‌رسد، یوبیسافت دوباره اعلام کرده است که بازی تاخیر خواهد داشت.

جزئیات اخبار تاخیر عرضه بازی XDefiant

با انتشار بیانیه جدید، شرکت یوبیسافت اعلام کرد که تیم توسعه همچنان در حال بهبود بازی است و برای بررسی آن نیاز به زمان بیشتری دارد. همچنین، تیم توسعه در حال آماده‌سازی تست سرور ۱۲ ساعته بازی است تا بازی را برای بازیکنان کامپیوتر و کنسول‌ها در دسترس قرار دهد و از آمادگی سرورها اطمینان حاصل کند.

یوبی سافت اعلام کرده است که “جامعه طرفداران همیشه اولویت اصلی این بازی بوده است و بازخورد بازیکنان از اهمیت بالایی برخوردار است. اگرچه ما امیدوار بودیم که بازی را تا پایان مارس 2024 منتشر کنیم، هنوز پیشرفت هایی وجود دارد که باید به آنها توجه شود.” ما در حال حاضر در حال آماده شدن برای تست استرس 12 ساعته سرور در تمامی پلتفرم های دنیا هستیم، هدف از این تست فشار آوردن به سرورها و جمع آوری داده های حیاتی به منظور آمادگی کامل برای انتشار بازی است.”

تاخیر عرضه بازی XDefiant

به عقب افتادن عرضه بازی Assassins Creed Jade

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

یوبی سافت، شرکت سازنده بازی، اعلام کرده است که جامعه طرفداران همیشه اولویت اصلی آنها در توسعه بازی بوده است و بازخورد بازیکنان برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. با این حال، شرکت همچنان در حال کار بر روی بازی است و هنوز تا پایان مارس 2024 زمان دارد تا آن را منتشر کند. اما با وجود این، تیم توسعه بازی همچنان در حال پیشرفت و بهبود بازی است تا بهترین تجربه را برای بازیکنان فراهم کند.

به نظر می‌رسد شرکت یوبیسافت پس از دریافت بازخورد بازیکنان در تست سرور پیش‌رو، تصمیمی درباره تاریخ عرضه جدید بازی XDefiant خواهد گرفت. اما هنوز جزئیاتی درباره تاریخ برگزاری تست سرور ارائه نشده است. در ادامه، شرکت یوبیسافت اظهار کرده است که پس از اتمام این تست کوتاه، تاریخ انتشار قطعی بازی را تعیین خواهند کرد و جزئیات بیشتری از محتوای آینده این بازی را با بازیکنان به اشتراک خواهند گذاشت.

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که یوبیسافت در حال مواجهه با چالش‌های توسعه بازی XDefiant است و مدیران آن شرکت قصد دارند تا این بازی را به سبک کال آو دیوتی شرکت اکتیویژن تغییر دهند. XDefiant در حال حاضر در حال توسعه برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس می‌باشد، و در آینده نسخه‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز به بازیکنان عرضه خواهد شد.

تاخیر عرضه بازی XDefiant

با این حال، تیم توسعه XDefiant اعلام کرده است که در حال برطرف کردن مشکلات و بهبود تجربه بازی هستند و این بازی تا قبل از عرضه رسمی برای بازیکنان بهبود خواهد یافت. همچنین، تیم توسعه با انتشار تریلر‌های جدید و اطلاعات بیشتر، سعی دارند تا نگرانی‌های بازیکنان را برطرف کنند و اعتماد آن‌ها را به بازی بیشتر کنند.

در نهایت، امیدواریم که بازی XDefiant با انتشار رسمی خود، توانایی جذب بازیکنان را داشته باشد و توانایی رقابت با بازی‌های مشابه را نیز داشته باشد. با توجه به تجربه یوبیسافت در توسعه بازی‌های محبوب مانند Assassin’s Creed و Far Cry، امیدواریم که XDefiant نیز تبدیل به یک بازی مورد علاقه بازیکنان شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *