تریلر آکادمی قهرمان من: شما نفر بعدی هستید

تریلر آکادمی قهرمان من: شما نفر بعدی هستید

تریلر آکادمی قهرمان من: شما نفر بعدی هستید توسط استودیو توهو منتشر شد و تاریخ نمایش این فیلم را اعلام کرد.

در ماه مرداد امسال، تایید و اعلام شد که فیلم چهارم انیمه My Hero Academia تحت عنوان “My Hero Academia Movie 4” تولید خواهد شد. در اخبار جدید، تریلر آکادمی قهرمان من: شما نفر بعدی هستید، پوستر، نام و تاریخ اکران این فیلم منتشر شده است. استودیو توهو تازه‌ترین تریلر این انیمه با عنوان “My Hero Academia: You’re Next” را منتشر کرده است. در این تریلر، تصاویری از اتفاقات جدیدی که در این انیمه رخ می‌دهد، نمایش داده شده است. می‌توانید تریلر آکادمی قهرمان من: شما نفر بعدی هستید را در ادامه تماشا کنید.

انیمه My Hero Academia: You’re Next در تاریخ 2 آگوست 2024 (12 مرداد 1403) به نمایش در خواهد آمد و پوستر جدیدی ،از قسمت سینمایی آینده این مجموعه انیمه منتشر شده است.

قبل از این، سه انیمه بلند با نام‌های “My Hero Academia: Two Heroes” (تولید و منتشر شده در سال ۲۰۱۸)، “My Hero Academia: Heroes Rising” (تولید و منتشر شده در سال ۲۰۱۹) و “My Hero Academia: World Heroes’ Mission” (تولید و منتشر شده در سال ۲۰۲۱) ارائه شده بودند. همچنین، فصل هفتم انیمه My Hero Academia از تاریخ ۴ می ۲۰۲۴ (۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳) پخش خواهد شد که تریلر آکادمی قهرمان من: شما نفر بعدی هستید را مشاهده کردید.

این سریال، با عنوان “قهرمان من”، برگرفته از مانگا مشهور به همین نام اثر کوهی هوریکوشی است. اولین شماره این مانگا در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و تاکنون همچنان ادامه دارد. تا کنون ۱۳۸ قسمت اصلی و ۸ قسمت OVA از انیمه “قهرمان من” ساخته و پخش شده است. ماساهیرو موکای به عنوان کارگردان و یوسوکه کورودا به عنوان نویسنده، برای فصل هفتم این انیمه با عنوان “مدرسه قهرمانانه من” بازگشته‌اند.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

تریلر آکادمی قهرمان من: شما نفر بعدی هستید

به تأخیر افتادن پخش فصل پنجم انیمه Kingdom

همچنین، استودیو بونز باز هم به ساخت انیمه های My Hero Academia: You’re Next و فصل هفتم این انیمه مدرسه قهرمانانه بازگشته است. تاکنون ۳۷ فصل از مانگا My Hero Academia منتشر شده است.

این سری انیمه درباره ی دنیایی است که در آن افرادی با قدرت های فوق العاده به نام قدرت های Quirk زندگی می کنند. از آنجا که در این دنیا، داشتن قدرت Quirk تقریباً شایع شده، دانش آموزانی که ندارند، ممکن است مورد تبعیض قرار گیرند. اما Izuku Midoriya، شخصیت اصلی این داستان، با وجود این که قدرت خاصی ندارد، به دنبال رویاهایی برای تبدیل شدن به یک قهرمان است. در اولین فصل، او با ایزوئل، ملاقات می کند و از او درخواست می کند که او را به عنوان شاگرد خود قبول کند.

ایزوئل، با دیدن اراده قوی و اعتقادات Izuku، او را به شاگردی قبول می کند و ما شاهد ماجراهای جذاب این دو شخصیت در مدرسه قهرمانانه هستیم. با انتشار هر فصل جدید، ما با اتفاقاتی پر از اکشن و هیجان روبرو می شویم و مشاهده ماجراهای جدید این دو شخصیت به یکی از لذت بخش ترین جوانان تبدیل می شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *