اسکارلت جوهانسون برای بازی در فیلم دنیای ژوراسیک آماده است

اسکارلت جوهانسون برای بازی در فیلم دنیای ژوراسیک آماده است

اسکارلت جوهانسون در حال انجام مذاکره رسمی با یونیورسال است تا در فیلم جدید جهان ژوراسیک حضور یابد و نقش اصلی را بازی کند.

فیلم دنیای ژوراسیک

جوهانسون در حال حاضر در حال مذاکره با یونیورسال برای بازی در فیلم جدید دنیای ژوراسیک است. این خبر در ماه گذشته منتشر شده بود و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اسکارلت جوهانسون در حال حاضر در مذاکرات برای حضور در مجموعه بلاک‌باستری دیگری است. هالیوودریپورتر تایید کرده که اسکارلت جوهانسون در حال مذاکره با یونیورسال برای بازی در فیلم جدید Jurassic World است و قرار است نقش اصلی این فیلم علمی تخیلی را بازی کند.

اسکارلت جوهانسون برای بازی در فیلم دنیای ژوراسیک آماده است

Puck به ما اطلاع می دهد که جنیفر لارنس، که به خاطر نقش هایش در فرانچایز مردان ایکس و بازی های گرسنگی شناخته می شود، بهترین انتخاب یونیورسال برای فیلم جدید دنیای ژوراسیک بود، اما او این پیشنهاد را رد کرد. کارگردان فیلم هایی مانند هیولاها، گودزیلا، روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان و خالق، گرت ادواردز، وظیفه کارگردانی قسمت آینده مجموعه دنیای ژوراسیک را بر عهده گرفته است. جزئیات بیشتر در حال حاضر در دسترس نیست.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

دیوید کپ، کارشناس نوشتن فیلم، مسئولیت نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم Jurassic World را بر عهده دارد. وی پیش از این تجربه نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic Park و فیلم Jurassic Park: The Lost World را که هر دو توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شده‌اند، در کارنامه خود داشته است. تولید قسمت جدید فیلم Jurassic World از ماه ژوئن امسال (خرداد یا تیر) آغاز خواهد شد. همچنین استیون اسپیلبرگ، که دو قسمت اول فیلم پارک ژوراسیک را کارگردانی کرده بود، از طریق Amblin Entertainment به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در فیلم جدید دنیای ژوراسیک حضور دارد.

جوهانسون در سال 2023 در فیلم‌های Asteroid City و North Star ظاهر شده است و ما او را در پروژه Artemis در سال 2024 و انیمیشن Transformers One خواهیم دید. جوهانسون که بیشتر برای بازی در نقش بیوه سیاه در دنیای سینمایی مارول شناخته می شود، دوران حضور خود را در MCU با حضور در فیلم Black Widow در سال 2021 به پایان رساند. داستان ازدواج و جوجو رابیت.

فیلم Jurassic World جدید برای اکران در تاریخ ۲ ژوئیه ۲۰۲۵ (۱۱ تیر ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *