تریلر فیلم وزارت جنگ غیرقانونی با حضور هنری کویل

تریلر فیلم وزارت جنگ غیرقانونی با حضور هنری کویل

تریلر فیلم وزارت جنگ غیرقانونی

اولین تریلر فیلم وزارت جنگ غیرقانونی خود را از این فیلم با بازی هنری کاویل و کارگردانی گای ریچی منتشر شده است. اولین تریلر فیلم وزارت جنگ غیرقانونی جاسوسی گای ریچی که داستان آن در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد منتشر شد. لاینزگیت اولین تریلر فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare را منتشر کرده است که در آن هنری کاویل تیمی از عوامل زبده را در یک ماموریت مخفی علیه آلمان نازی رهبری می کند. در سرتاسر تریلر شاهد صحنه های اکشن و کمدی زیادی به سبک گای ریچی هستیم که به ما نگاهی اجمالی به فیلمی هیجان انگیز می دهد. تریلر فیلم تریلر فیلم وزارت جنگ غیرقانونی را اینجا ببینید:

گونزالس، ریچسون، گلدینگ، زاگا، پتیفر، الویس، فاینز-تیفین، اولوسانموکون، استیونس، فاکس، باردم، و شوایگر، از بازیگران حاضر در فیلم The Ministry of Ungentlemanly Warfare هستند و نقش‌های خود را بازی کرده‌اند. این فیلم توسط کارگردان مشهور، گای ریچی، که قبلاً مسئول کارگردانی فیلم‌هایی چون Lock, Stock and Two Smoking Barrels، Snatch، Revolver، دو قسمت اول فیلم شرلوک هولمز، The Gentlemen و Wrath of Man بوده، به تصویر کشیده شده است.

این فیلم، با الهام از رویدادهای واقعی و ترکیب آن با زندگی وینستون چرچیل، نخست وزیر بریتانیا در دوران جنگ جهانی دوم و داستان‌های جیمز باند به قلم ایان فلمینگ، ساخته شده است. داستان آن به دنبال اولین نیروهای ویژه بریتانیا در جنگ جهانی دوم است که برای انجام ماموریت محرمانه و خطرناکی مامور شده‌اند. علاوه بر این، پل تاماسی، اریک جانسون و آرش عامل در نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن به کارگردانی ریچی کمک کرده‌اند.

تریلر فیلم وزارت جنگ غیرقانونی با حضور هنری کویل

تریلر فیلم A Quiet Place: Day One

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

دو فیلم محبوب از کارگردان گای ریچی، یعنی “Operation Fortune: Ruse de guerre” با بازی جیسون استاتهام و “The Covenant” با بازی جیک جیلنهال، در سال ۲۰۲۳ به روی پرده سینما رفته است. او تازه‌ترین فیلم اکشن خود را بدون نام دیگر با هنری کویل، جیک جیلنهال و ایزا گونزالس به روی پرده سینما می‌برد. گای ریچی همچنین قرار است برای اپل فیلم “Fountain of Youth” را به کارگردانی جان کرازینسکی، با بازی ناتالی پورتمن، ایزا گونزالس و دامنل گلیسون بسازد.

فیلم «وزارت جنگ غیرقانونی» در 19 آوریل 2024 (31 مارس 1403) اکران خواهد شد. طرفداران ریچی همچنین می توانند منتظر پخش سریال «آقایان» از نتفلیکس در ماه مارس سال جاری (مارس یا آوریل) باشند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *